Květen 2008

20....prázdniny....20!!!

29. května 2008 v 22:07 Pro všechny

Už máte plán na letošní prázdniny?

Mám pro vás tip:
Zúčastněte se o prázdninách unikátní poznávací akce a pošlete mi z ní fotky - všechny zveřejním na svém webu ( návštěvníci mých stránek se budou moci zúčastnit hlasování o nejpodařenější foto) a žáky naší školy čeká navíc malá odměna:

Radar-týká se nás to!!!

29. května 2008 v 19:27
Ahoj všichni,
právě jsem podepsala důležitou online-petici proti americkému radaru v Česku. My všichni, kteří jsme podepsali, potřebujeme vaši pomoc. Pokud vám taky není jedno, zda bude v Brdských lesích radar nebo ne, pak ... Tady je odkaz:

Marie Velflová

Přání všem maturantům

18. května 2008 v 18:13 Pro závěrečné ročníky
Začínají nám zkoušky z dospělosti.
Posílám sloníka pro štěstí a mám takové jedno přání pro letošní naše (ale i cizí) maturanty:
Chtěla bych popřát všem, které v tyto nebo následující dny maturita čeká, aby těch 4 krát 15 minut na potítku(které tak rychle utečou) a 4 krát 15 minut při zkoušení(které se naopak tak vlečou...) zvládli co nejlépe a hlavně se ctí. Ve chvíli, kdy budete "tahat" otázku a nastane čas, kdy si s klasikem řeknete to pověstné Alea iacta est, mějte na paměti, že je to jen jedna z mnoha zkoušek, které vás v životě ještě čekají a zdaleka není tou nejdůležitější. Život nás prověřuje zkouškami daleko těžšími a beze svědků a oficialit zkušebních komisí. Přesto ta maturitní je pro vás velice důležitá, mnohým z vás otevírá možnost dalšího studia a je začátkem vaší kariery, pro ostatní je završením čtyřletého úsilí.
Přeji všem šťastnou ruku, pevné nervy, dostatek víry v sebe a své schopnosti a na závěr dobrý pocit z vykonané práce (ať už výsledek bude jakýkoli).
Marie Velflová
P.S.
Vzdělaný člověk má stále bohatství v sobě.

Omluva

12. května 2008 v 17:10 Jen tak
Zdravím všechny návštěvníky mého blogu. Na delší čas jsem se odmlčela. Jednak jsem byla pracovně dost vytížená, jednak mě zlobil samotný blog. Mám problém s designem a teď i s reklamou - je jí dost a poměrně velká. Chápu, že být musí, ale... Takže se omlouvám, budu se snažit polepšit .
Zachovejte mi přízeň, na "opravě" se pracuje.
Zdravím.
M.V.