Leden 2010

Anabell

31. ledna 2010 v 22:36 Zdraví
Ve včerejší MFDnes byl článek o poruchách příjmu potravy, která se už netýká jen dospívajících dívek, ale věk dívek(a chlapců), které touto závažnou nemocí trpí, se neustále snižuje na současných devět let...Pro rodiče, kamarádky a kamarády, přátelé i pro samotné nemocné je určen následující odkaz: http://www.anabell.cz/...

Nový portál pro studenty

23. ledna 2010 v 17:29 Pro všechny

Mrkněte na nový portál pro studenty


Snad Vám k něčemu bude ...:-)).
M.V.

Dobrý den,
představujeme Vám internetový portál UNIUM určený pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol. Dovolte mi stručně Vás s portálem seznámit a nastínit, co přináší Vašim žákům.
Jedním z hlavních cílu portálu UNIUM je usnadnit Vašim studentům volbu té správné vysoké školy a pomoci jim se na nové škole rychle zorientovat. Z vlastní zkušenosti vím, že volba vysoké školy, ani první týdny v novém prostředí nejsou vůbec jednoduché. Jsme čerstvými studenty VŠ a portál bereme jako náš koníček, který by měl studentům SŠ, VOŠ a VŠ pomoci.
Co portál UNIUM umožní Vaším žákům?
· Zjistit, co konkrétně se na jednotlivých VŠ studuje (dokonce umožňuje i prohlédnout si zápisky z hodin, ukázky testů, atd.).
· Prohlédnout si názory studentů jednotlivých škol na jejich fakultu a školu (každá škola i fakulta má svou vlastní skupinu s diskusními fóry, fotografiemi, atd.).
· Komunikovat se studenty VŠ
Jak nám můžete pomoci?
· Na Vaše internetové stránky stačí umístit odkaz http://www.unium.cz Pokud máte volné místo, velmi bychom ocenili i umístění loga (budete-li potřebovat specifické rozměry či formát, podklady Vám rádi dodáme). Logo naleznete v příloze. Jako protislužbu Vás na našem portálu také zařadíme do seznamu partnerských škol. Umístěním odkazu dáte studentům o nás vědět a naopak Vaši studenti budou vědět, že se o ně zajímáte.
· Velmi uvítáme, když o nás dáte Vaším studentům vědět jakýmkoliv jiným způsobem (například umístěním naší adresy na nástěnku, informováním třídních učitelů apod).
Prosím Vás o odpověď, zda-li máte zájem s námi spolupracovat a tím společně s námi zlepšit a zjednodušit volbu VŠ středoškolským studentům.
S pozdravem
Vojtěch Havíř
unium.cz - vše pro studium
info@unium.cz