Prosinec 2010

Zápisové lístky

30. prosince 2010 v 21:20 | M. Velflová |  Přijímací řízení
V současné době by se měli žáci třetích ročníků učebních oborů zajímat jednak o přihlášky na nástavbové studium a jednak také o tzv. zápisové lístky. Zápisové lístky slouží po skončení přijímacího řízení na SŠ k potvrzení zájmu o zvolený obor na konkrétní škole. Dotazem na KÚ jsem zjistila, že se zatím o zrušení zápisových lístků neuvažuje a tudíž si je musí každý uchazeč ( který se uchází  o studium na SŠ  ze základní školy - tito žáci obdrží zápisový lístek přímo od svého karierového poradce na ZŠ) o studium zajistit sám a to tak, že zašle žádost o vydání zápisového lístku na školský odbor příslušného krajského úřadu. Takže neváhejte a pište:-)). Moji žáci budou v následujících dvou týdnech o průběhu přijímacího řízení informováni buď na třídnických hodinách nebo na setkání, jehož přesný čas a místo se včas dozvědí...Klidný a pohodový nástup do školy v novém roce přeji:-)).
M.V.

PF

25. prosince 2010 v 12:43 Pro všechny
Přeji všem kolegům, zaměstnancům školy, žákům bývalým i současným zdraví, klid, spokojenost, úspěchy ve škole i v soukromém životě a vše nej...co si jen přejí.
M.Velflová

Tak, jak je to s těmi svačinami?

2. prosince 2010 v 0:21 | M. Velflová |  Pro všechny
Před časem jsem psala o nedojedených svačinách mých dětí...slíbila jsem, že napíšu, jak  dopadly mé sankce. Tak je to asi tak, že  jsem zavedla léčbu prací:-)). Kdo nedojí svačinu, má následující týden ranní službu v kuchyni, to znamená pomoc  s přípravou svačin. Bohužel už dlouho se mi nestalo, že bych dělala svačinu sama...Tak nevím...